نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی مانی رهنما

دانلود رایگان آهنگ جدید بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن به نام باتو من عاشقم کیفیت عالی و اصلی و متن ترانه
برای دریافت روی دانلود فایل کیلیک کنید.

دانلود فایل

برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک رهنما به نام باتو من عاشقم به همراهی پیمان شاهی و آرن و محمد فلاحی

بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن,بابک رهنما,پیمان شاهی,آرن بابک رهنما پیمان شاهی آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما با همراهی پیمان شاهی و آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما 2
دانلود رایگان آهنگ جدید بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن به نام باتو من عاشقم کیفیت عالی و اصلی و متن ترانه
برای دریافت روی دانلود فایل کیلیک کنید.

دانلود فایل

برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک رهنما به نام باتو من عاشقم به همراهی پیمان شاهی و آرن و محمد فلاحی

بابک رهنما و پیمان شاهی و آرن,بابک رهنما,پیمان شاهی,آرن بابک رهنما پیمان شاهی آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما با همراهی پیمان شاهی و آرن,دانلود آهنگ جدید بابک رهنما 2
نقاشی چهره‌ی رهنما
پل الوار
یدالله رویایی
فرهاد مهراد
مرگ از نگاه رهنما
یاد شاهرخ مسکوب از رهنما(۱)
یاد شاهرخ مسکوب از رهنما(۲)
عکس ارسالی از یک دوست؛ از کتاب تاریخ تحلیلی شعر نو پیرامون نقش رهنما در شعر ایران
عکس و دیالوگی از پسر ایران از مادرش بی‌اطلاع است
صحنه‌ی رقص فیلم سیاوش در تخت جمشید

برای تو که به آن شکل مطلوب جاودانگی رسیدی و برای تو که زنده‌ای بیش از همه‌ی ما زندگان‌... .‌هر چه زبان دارم به تو می‌دهمچون برق خورشید طلایی تو که
دانلود رایگان فیلم ایکس لارج 
اورجینال و بدون رمز 
ژانر: خانوادگی، کمدی
بازیگران: اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، یوسف تیموری، رضا ناجی، علی صادقی، میرطاهر مظلومی، بهاره رهنما، سحر قریشی، احمد ایراندوست، سپیده مرادپور، علیرضا قادری، سحر نظام‌دوست، دلسا کریم‌زاده و بهاره رهنما 
ادامه مطلب
در این مطلب با مجموعه تمام آثار استاد رهنما در خدمت شما هستیم مجموعه کتب مختلف استاد رهنما و جزوات آموزشی جفر
برای دانلود مجموعه کتاب های آموزش جفر و رمل و علوم غریبه استاد رهنما بر روی لینک پایین یا تصویر کلید کنید

دانلود تمام کتاب های استاد رهنما

برای دانلود تمام جزوات آموزش جفر استاد رهنما بر روی لینک پایین و یا تصویر کلیک کنید

دانلود همه ی جزوات آموزش جفر استاد رهنما
مانی رهنما چشماتو ببند
دانلود آهنگ زیبای مانی رهنما بنام چشماتو ببند
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ چشماتو ببند با صدای مانی رهنما
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی چشماتو ببند مانی رهنما با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید مانی رهنما به نام چشماتو ببند
دانلود موزیک مانی رهنما بنام چشماتو ببند با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی مانی رهنما بنام چشماتو ببند
Mani Rahnama Cheshmato Beband

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

مانی رهنما ساده بودی ای دل
دانلود آهنگ مانی رهنما بنام ساده بودی ای دل
دانلود موزیک مانی رهنما بنام ساده بودی ای دل با لینک مستقیم و پخش آنلاین
دانلود آهنگ جدید مانی رهنما بنام ساده بودی ای دل
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی ساده بودی ای دل مانی رهنما با بالاترین کیفیت
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ ساده بودی ای دل با صدای مانی رهنما
آهنگ ایرانی مانی رهنما بنام ساده بودی ای دل
Mani Rahnama Sade Boodi Ey Del

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
نقاشی چهره‌ی رهنما
پل الوار
یدالله رویایی
فرهاد مهراد
مرگ از نگاه رهنما
یاد شاهرخ مسکوب از رهنما(۱)
یاد شاهرخ مسکوب از رهنما(۲)
عکس ارسالی از یک دوست؛ از کتاب تاریخ تحلیلی شعر نو پیرامون نقش رهنما در شعر ایران

برای تو که به آن شکل مطلوب جاودانگی رسیدی و برای تو که زنده‌ای بیش از همه‌ی ما زندگان‌... .‌هر چه زبان دارم به تو می‌دهمچون برق خورشید طلایی تو که
دانلود رایگان آلبوم معجزه های بزرگ از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- آرزو (چیل اوت میکس)
2- بهترینی
3- احساس دارم
4- عشقو دیدم
5- مقدمه
6- هرچی رویا دارم
7- منو بالا میبری
8- باهام ازدواج میکنی عشقم
9- بیا بریم به اتاقت بیبی
دانلود رایگان آلبوم معجزه های بزرگ از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- آرزو (چیل اوت میکس)
2- بهترینی
3- احساس دارم
4- عشقو دیدیم
5- مقدمه
6- هرچی رویا دارم
7- منو بالا میبری
8- باهام ازدواج میکنی عشقم
9- بیا بریم به اتاقت بیبی
دانلود رایگان آلبوم دنیا قشنگه از بابک رهنما به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- بهشت
2 - زندگی
3- آشنایی باتو کار خدا بود
4- دوست دارم بیبی
5- شبهای من باتو بخش. 1
6- شبهای من باتو بخش. 2
7- اگه من رودخونه بودم
8- پیدا کن مرا
9- برای تولد عشقم
نقاشی چهره‌ی رهنما
پل الوار
یدالله رویایی
فرهاد مهراد
مرگ از نگاه رهنما

برای تو که به آن شکل مطلوب جاودانگی رسیدی و برای تو که زنده‌ای بیش از همه‌ی ما زندگان‌... .‌هر چه زبان دارم به تو می‌دهمچون برق خورشید طلایی تو که از مغزمبه روی تکه‌های قلبم ریختچون تو را فهمیدم‌هر چه دست دارم به تو می‌دهمچون تو را با زنجیرهای گوناگونی که دورت را گرفته‌اندیافتم
بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

زندگی‌نامههمسر سابق او پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی را دارد. بهاره رهنما در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.
ادامه مطلب
دانلود رایگان آلبوم جدید بابک رهنما به نام خوشبخت با کیفیت عالی 320 و لینک مستقیم به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما
1- بیا
2- وقتی حالت خوبه
3- پیدا کن مرا
4- کاشکی اینجا بودی (ریمیکس زیبا)
5- دعا کن همه چیز درست میشه
6- بامن باش
7- پوست شیر
8- عشق تو (ریمیکس ۲۰۱۸)
9- خداحافظ (هاوس میکس)
گروه حسابداری رهنما یک شرکت حسابداری در رشت آمادگی همکاری در زمینه حسابداری مالیاتی و حسابرسی با شماعزیزان را دارد.
یک موسسه برای برنامه ریزی و تنظیم بودجه مالی خود نیازبه یک سیستم مالی قوی و بابرنامه دارد،تا بتواند خروجی داده های دقیق و قابل اطمینانی داشته باشد.انتخاب حسابدار بسیار با اهمیت است.
یک حسابدار باید منظم ،متعهد،امین،متخصص و با دقت باشد.پس در انتخاب گروه مالی خوددقت کافی راداشته باشید.تا سیستم حسابداری اصولی برای شما برنامه
«ناک اوت»، فیلمی کاملا زنانه و بدون حضور هیچ بازیگر مردی برای حضور در گروه سینمای هنر و تجربه و فستیوال‌های داخلی و خارجی، به تهیه‌کنندگی شیما جبرائیلی‌پور و کارگردانی فرناز امینی به پایان رسید.
اخبار چهره ها – این فیلم زنانه در ژانر ورزشی ساخته شده است و از معضلات ورزش ووشو و ورزشکاران زن می‌گوید.
فریبا متخصص، بهاره رهنما ، زهره فکورصبور، سامیه لک ، فریناز نذیری (قهرمان ووشو در جهان)، نهال مسعود، پانته‌آ کی‌قبادی، محبوبه کریمی (نخس
دانلود آهنگ گلهای شمعدانی علی زند وکیلی0
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ علی زند وکیلی گلهای شمعدانیهمینک شنونده آهنگ زیبای * گلهای شمعدانی * با صدای دلنشین هنرمند محبوب و معروف ، علی زند وکیلی باشید.
دانلود آهنگ علی زند وکیلی با بهترین کیفیت (کیفیت 320) به همراه متن و پخش آنلاین از رسانه موزیکول
Download song by Ali Zand Vakili called Golhaye Shamdani With text , online playback and the best quality in musicol
20 مارس 20202 views0
ادامه و دانلود
دانلود آهنگ نا مهربون مهدی جهانی0
دانلود آهنگ جدید
دانلود
ویژه برنامه روز زیارتی امام رضا(ع)+ کتاب و کلیپ مرتبط ...
دریافت کتاب مرتبط:
- فایل الکترونیکی کتاب "رسم حضور" با موضوع سیره زیارتی علما و عرفا در حرم مطهر رضوی
- باران فضیلت ، در باب فضائل زیارت امام رضا علیه السلام
- آستان دوست ، در باب زیارت امام رضا علیه السلام - رهنما / داستانواره زیارت ما - کتاب رهنما با عنوان حقیقت زیارت - کتاب/ زیارت، مکتب محبت - پرسمان 5 (منزلت زیارت) - کتاب/ پرتو اجابت (در باب استجابت دعا) - رهنما / حاجت ها و وسیله ها
- کتاب الکتر
به طور متوسط، انسان ها ۸۰ درصد از زندگی خود را درون ساختمان ‌های اداری، مدارس، بیمارستان‌ ها، هتل ها و خانه ‌ها به سر می برند و ساختمان‌ ها یکی از بزرگ ‌ترین سرمایه‌ های افراد برای کسب و کارها و گذراندن زندگی هستند. بنابراین جای تعجب نیست که صاحبان ملک و مدیران دائماً به دنبال راه‌ های جدیدی برای افزایش کارآمدی، پایداری و امنیت ساختمان ها هستند. به همین منظور و برای تحقق این اهداف، اینترنت، در حالی که توانسته است فرآیند سنتی اتوماسیو
دانلود آلبوم جدید بابک رهنما به نام خوش شانس  برای اولین بار به صورت انحصاری از وبلاگ هواداران بابک رهنما

-1
( Arezoo (Mix 2008
-2
Ba Man Behmoon Emrooz
-3
Shabaye Man Ba Tou
-4
(Daste Mano Begir (Higher Key Mix
-5
Emrooz Che Deltangam
-6
For Leyla With Love
-7
(Khodaye Man (Instrumental Mix
-8
Sabr Dashte Bash
-9
(Tanhayam (Euphoric Trance Mix
این پژوهش به دست هلیا رستگار  دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوصزندگی ما و آب   موضوع درس ششم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
برای بارگیری و چاپ پژوهش و تماشای ویدئوی آن به دنباله نوشته سر بزنید .
ادامه مطلب
خوشا بانگ قرآن و آهنگ آن ، که جان و روان را کند شادمانسراسر همه حکم پروردگار ، از او زنده راه و ره روزگاربود نور ما در جهان نور دین ، بود افتخار از کتاب مبیناگر درس ما درس قرآن بود ، دل ما پر از نور ایمان بودهر آن کس ندارد ز قرآن خبر ، نهال وجودش ندارد ثمرسپهر کهن طاق ایوان ماست ، همه سربلندی ز قرآن ماستعلوم صنایع ز او زنده شد ، از او عصر دانش برازنده شدعلی ای درخشان کتاب خدای ، تویی کیمیا و تویی رهنماخواننده سرود: قاری ضیاءالرحمن صحت
وز سواد آموزما هم یاد باد
کوبه ما خواندن نوشتن یاد داد
از پدر گر قالب تن یافتیم
از معلم جان روشن یافتیم
ای تو کشتی نجات روح ما 
ای به طوفان جهالت نوح ما
ای معلم چون کنم توصیف تو
چون خدا مشکل توان تعریف تو
یک پدر بخشنده آب و گل است
یک پدر روشنگر جان و دل است
ای معلم ای چراغ رهنما
در ردیف انبیایی مرحبا
آفرینش مکتب است و کردگار
خود مدیر و انبیا آموزگار
می توان در سایه آموختن
گنج عشق جاودان اندوختن
پیرم و موی سرم برف تموز
یاد عهد مکتبم در دل هنوز
صحب
بیوگرافی کامل مانی رهنما خواننده ایرانی 
مانی رهنما خواننده ایرانی است که چندین موزیک وی همیشه در تلویزیون پخش شده ودر ذهن ها ماندگار 
شده است. وی با صبا راد مجری ایرانی ازدواج کرده است.  نام مستعار مانی رهنما و نام اصلی شهرام رهنما
 «زادۀ تیر 1350» خواننده پاپ ایرانی است. وی دو اثر از بابک بیات به نام پرنده و قاب عکس را نیز اجرا کرد.

زندگی‌ و فعالیت هنری:
مانی رهنما در تیر ماه 1350 خورشیدی در نارمک تهران به جهان آمد. او از کودکی به صوت و آواز ع

باید به دهان تو رجوع کردلبخندت را بوسیدپنجره ی روحت راآنجا که خواب از سر خیالم پراندآنجا که بوسه غرق بود در ابدیت

بگو چندبار می توان عاشق یک لبخند شد؟می توان غنچه ای را چیدباز در حسرت دیدنش جان داد؟

لبخندت را می بوسمآنجا که هنوز عشق در اتفاق می افتدحالا آغشته ام کن به روحتیا با من دهانم را شریک شو.

"مهسا رهنما"

پ.ن1:
اخم هایت را که باز کنی
تازه شاعرانگی ام گل می کند...

"امیر ارسلان کاویانی"

پ.ن2:
سال بد رفت و من زنده شدمتو لبخندی زدی و من
این پژوهش به دست باران فیضیان   دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص ساخت هرکدام به جای خود 1  موضوع درس دوازدهم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
این پژوهش به دست رمیصا امامی   دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص ساخت هرکدام به جای خود 1  موضوع درس دوازدهم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
کیم سو هیون در قسمت آخر سریال هتل دل لونا Hotel del Luna بازی خواهد کرد بازی وی حضور ویژه ای خواهد بود کمپانی به نقشش اشاره ای نکرده است و گفته میخواهد رازدار کیم سو هیون باشد... پیشتر لی جونگی نیز حضور کوتاهی در این سریال داشت سریال هتل دل لونا روزهای شنبه و یکشنبه در حال پخش از کره جنوبی ست و این هفته قسمتهای پایانی سریال پخش خواهد شد...... پ.ن رهنما:باید دید بعد پایان سریال هتل دل لونا بخش پایانی سریال آسدال پخشش شروع خواهد شد یا خیر
پ.ن کاپ کیک:نی
این پژوهش به دست سونیا سلطانی  دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص نور و مشاهده اجسام   موضوع درس هفتم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
این پژوهش به دست مهرانه بختیاری دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص زندگی ما و آب   موضوع درس ششم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
این پژوهش به دست نیلوفر ساقی  دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص نور و مشاهده اجسام   موضوع درس هفتم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
این پژوهش به دست پانته آ حق پناه  دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص منابع   موضوع درس ششم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
برای بارگیری و چاپ پژوهش و تماشای ویدئوی آن به دنباله نوشته سر بزنید .
ادامه مطلب

باسمه تعالی
برداشتهایی از قرآن
نعمت های خداوند
غزل۲
سوره الرحمن شمارد ، از نعم های خدا
تا نگردد آدمی ، در شک و تردید و خطا
گفت صادق، حق کند تکرار یک آیه مدام
تا بگوید، وای بر آن که کند کفر و جفا
بر علی مرتضی و مصطفی نور دو عین
چون خدا بهر هدایت کرده آنها را عطا
می کند الله خلق و می دهد فرمان بسی
همچو ابر و ماه و خورشید و ستاره در سما
 خلق می گرداند او انسان ز خاکی همچو گل
او بیاموزاند آدم را، به خواندن با صدا
می دهد انواع میوه بهر ما روی زمین
او
این پژوهش به دست پارمین احمدیان   دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص اندازه گیری مواد   موضوع درس چهارم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
این پژوهش به دست گلناز ژیانی   دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص ساخت آینه ها  موضوع درس هشتم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
رشته حسابداری یکی از رشته های پرطرفدار در سرتاسر دنیا می باشد.
دلیل این محبوبیت بازار کار بسیار داغ این رشته می باشد.
بسیار زیاد هستند دانشجویانی که بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه سریعاً جذب می شوند.
در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.
همانطور که می دانید یکی از مهمترین قسمت های هر تجارت یا کسب و کاری بخش مالی آن محسوب می شود.
در واقع اگر صاحب یک کسب و کار آنالیز و گزارشی شفاف از وضعیت آن کسب و کار نداشته باشد نمی تواند برای تج
تصاویر نعیمه نظام دوست در کنسرت ایوان بند به همراه جمعی از بازیگران شرکت کردند و عکس های این مراسم را در اینستاگرامش منتشر کرد.با مجله اینترنتی چفچفک همراه باشید.
نعیمه نظام دوست به همراه بهاره رهنما و همسرش امیرخسرو عباسی و جمع دیگری از بازیگران و هنرمندان در کنسرت گروه موسیقی ایوان بند شرکت کردند. سایت گهر در این بخش عکسهای نعیمه نظام دوسـت را در کنسرت ایوان بند را منتشر می کند.
عکس های نعیمه نظام دوسـت در کنسرت ایوان بند نعیمه نظام دوسـت
این پژوهش به دست ساغر سروقدی   دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 98-97 در خصوص هرکدام به جای خود 2   موضوع درس سیزدهم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
باسمه تعالی
برداشتهایی از قرآن
نعمت های خداوند
غزل۲
سوره ای رحمان شمارد ، از نعم های خدا
تا نگردد آدمی ، در شک و تردید و خطا
گفت صادق، حق کند تکرار یک آیه مدام
تا بگوید، وای بر آن که کند کفر و جفا
بر علی مرتضی و مصطفی نور دو عین
چون خدا بهر هدایت کرده آنها را عطا
می کند الله خلق و می دهد فرمان بسی
همچو ابر و ماه و خورشید و ستاره در سما
 خلق می گرداند او انسان ز خاکی همچو گل
او بیاموزاند آدم را بیان و خواندن قرآن به ما
می دهد انواع میوه با رطب روی ز
نام اثر: هشتگ
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران هشتگ
موضوع: کمدی
نویسنده و کارگردان: رحیم بهبودی فر
تهیه کنندگان: مقصود جباری و محمدعلی کیانی
با هنرنمایی: نیوشا ضیغمى ، بهاره رهنما ، بیژن بنفشه خواه ، حدیث فولادوند
سال تولید: 1396
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 84 دقیقه
درباره فیلم هشتگ
هشتگ فیلمی به کاگردانی و نویسندگی رحیم بهبودی‌فر و تهیه‌کنندگی مقصود جباری و محمدعلی کیانی محصول سال ۱۳۹۵ است.
می خواستم بگویم
چـه اندازه دوستت دارم
اما برای بیانش
واژه‌های مناسبی پیدا نمی کنم
متن عاشقانه 1398 برای همسرم با عکس

مـن بین خودم و تـو
صمیمیت بسیار زیادی احساس میکنم
درست از همان دیدار اول
این یعنی مـا باهم در زندگی
زوج موفقی را نیز تشکیل خواهیم داد

امروز مـن بسیار از تـو دورم
ولی قلبم و شور و اشتیاقم
باتو و در کنار توست، امروز و برای همیشه
تولدت مبارک، عشقم

مـن هرگز بـه تـو آسیب نخواهم زد
چون تـو قلب مـن هستی
اگر بـه تـو
دانلود فیلم ایرانی اژدر با کیفیت عالی
فیلم اژدر به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا سبحانی در ژانر کمدی تولید و ساخته شده است. در فیلم سینمایی اژدر بازیگرانی مانند بهاره رهنما، میرطاهر مظلومی، علی انصاریان، نعیمه نظام‌دوست، شهره لرستانی، لوون هفتوان، نادر سلیمانی، نصرالله رادش، محمد شیری ، یوسف صیادی، آذین رئوف و آرش نوذری نقش افرینی کرده اند در خلاصه داستان فیلم آمده است که (درباره مردی است که به یکباره توانمندی منحصر بفردی پیدا می کند که ب
این پژوهش به دست تارا فراهی شالچی  دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 99-98 در خصوص اندازه گیری مواد   موضوع درس چهارم علوم سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
این پژوهش به دست آلماء سلیم اسدی دانش آموز پایه سوم دبستان رهنما در سال تحصیلی 98-97 در خصوص شهرنشینی موضوع دروس  سوم دبستان تهیه و اجرا شده است .
ادامه مطلب
کارگردان: محسن توکلی | ژانر: خانوادگی، کمدی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 88 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: حسین فرح بخش
خلاصه داستان:سه جوان امروزی بعد از رهایی از زندان و در مسیر تحقق رویاهایشان، با اتفاقاتی غیرمنتظره روبرو می‌شوند…
بازیگران:اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، یوسف تیموری، رضا ناجی، علی صادقی، میرطاهر مظلومی، بهاره رهنما، سحر قریشی، احمد ایراندوست، سپیده مرادپور
باسمه تعالیچلچراغقصیده ۱۳تکیه بر دنیامکن تکیه بر عقل تنها،  بشرشود موجب کبر و اندوه و شراگرعقل تنها شود رهنمانبینی تو حق را ورای نظرشود موجب خسر هر آدمیاگر تکیه گاهش به اموال و زربه مقصد رسد هر که دارد خداهدایت کند خلق را در سفرمکن تکیه برمنصب و قدرتتاگر می توانی ز آن کن حذرنکرده وفا بر کسی تا کنونبود سخت این امتحان بر بشرشوی خوار گر تکیه بر آن کنیکه  باشد فریبنده و پر خطرچو تقوا نباشد مرو سوی آندر این فتنه تقوا بباشد سپراگر خدمت خلق و مردم
دکتر سید علی حسینی مدیر عامل بورس انرژی در ادامه نشست خود گفت:آینده رشته ما خیلی خوب است چون بنای آن بر انسانهای بزرگی استوار است،اما ما نباید این حرفه را کوچک بگیریم
چون این حرفه،یک سیستم بزرگ است و اگر تشکل های حرفه ای به آن توجه ویژه ای داشته باشند،اثرگذاری بیشتری در جامعه خواهد داشت.
مدیر عامل بورس انرژی سپس گفت:تولید اطلاعات،شفافیت،توسعه متوازن ،پیشگیری ازتخلف،حفاظت از دارایی ها ،کنترل داخلی ،اعتباربخشی به صورتهای مالی و... منافع چش
باسمه تعالی
زندگی نامه منظوم
دکتر علی رجالی
گروه ریاضی
قسمت(۱۰)
یک هزار و سیصد و پنجاه و هفت شمسی است
من شدم مشغول تدریس و حضورم رسمی است
دو به چل خدمت نمودم، کار من تدریس محض
گرچه خشک باشد ریاضی، می برم لذت و حض
دوست دارم رشته ی همساز ،ترکیب علوم
رشته ای محض است و کاربردش عموم
کاربردی از ریاضی، می کنم دایر چنان
کادر می گردد دو چندان، در مدیریت زمان
رهنمایی می کند بیکر مرا ،در دکتری
در شفیلد انگلستان، عالمی بی مدعا
بود بیکر صاحب فهم و شعور کم
امروز مـن بسیار از تـو دورم
ولی قلبم و شور و اشتیاقم
باتو و در کنار توست، امروز و برای همیشه
تولدت مبارک، عشقم

مـن هرگز بـه تـو آسیب نخواهم زد
چون تـو قلب مـن هستی
اگر بـه تـو آسیبی بزنم
بـه خودم آسیب زده‌ام و خواهم مرد
این اتفاق هرگز نخواهد افتاد

تـو برای مـن مثل خانه می مانی
جایی هستی کـه بـه آن تعلق دارم
و تنها جاییکه بارها و بارها
بـه آن سر میزنم
مـن هرگز تـو را ترک نخواهم کرد
دانلود آهنگ جدید حمید هیراد گفتم بمان
دانلود آهنگ حمید هیراد به نام گفتم بمان کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده گفتم بمان با صدای حمید هیراد از جوان ریمیکس
ترانه: حسام جعفری , موزیک: حمید هیراد , تنظیم: محمدرضا رهنما
Download New Music Hamid Hiraad – Goftam Beman

جدیدترین موزیک حمید هیراد عزیز در سایت قرار گرفت.
موزیک جدید و زیبای حمید هیراد، گفتم بمان نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ ۲ آبان ماه در سایت قرا
درود بر آبجی کوچیکه ی گُلَم و خواهرِ نازنینم
می دانی خواهرم
به نتیجه ای رسیده ام
نتیجه ای هم تلخ و هم شیرین
یعنی زندگی و سرنوشت من را به این نتیجه رهنما ساخته است
و آن نتیجه این است:
"هرچه بیشتر خودت و وجودت را عاشقانه نثارِ کسی کنی شکننده تر می شوی و آسیب پذیر تر
آنگاه به راحتی دلت می شکند، عقده می کنی، توقع می کنی، منتظر می مانی، بی انگیزه می شوی و ...
ولی اگر وجودت را خرجِ خودت کنی، قوی و محکم می شوی،
به راحتی نمی شکنی، کم توقع می شوی، انگیزه ات
یا
محمد(ص) حسن تو آئینه ی ایزد نماست
یا محمد(ص) خاک پایت چشم ما را توتیاست
یا محمد(ص) راه تو راه رسیدن تا خداست
یامحمد(ص) نام تو بر دردهای ما شفاست 

حضرت
جبریل با صد شوق آورد این خبر را
شب گذشت و ماه رویی با خود آورده سحر را
عید مبعث شد محمد(ص) رهنما گشته بشر را
آی انسان چشم بگشا و ببین شق القمر را

ای
سراپا نور بنمودی حرا را نور باران
از خدا آمد ندا اقراء بخوان آیات قران
تا گشودی غنچه ی لب را رسید از ره بهاران
 خرمی بخشیده لبخندت به باغ و جویباران

ای سجود باشکوه و ای نماز بی‌نظیر
ای رکوع سربلند و ای قیام سربه‌زیر
در هجوم بغض‌ها ای صبور استوار
در میان تیرها ای شکست‌ناپذیر
شرع را تو رهنما، عقل را تو رهگشا
عشق را تو سرپناه مرگ را تو دستگیر
فرش آستانه‌ات بوریایی از کرم
تخت پادشاهی‌ات دستبافی از حصیر
کاش قدر سال بود آن شب سیاه و تلخ
آسمان! تو غافلی زان طلوع ناگزیر
بعد از او نه من نه عشق؛ از تو خواهم ای فلک:
یا ببندی‌ام به سنگ یا بدوزی‌ام به تیر
دست بی‌وضو مزن بر ستیغ آفتاب
آی تیغ بی‌حیا،
دانلود رایگان فیلم کمدی ایکس لارج
فیلم سینمایی ایکس لارج به کارگردانی محسن توکلی
کارگردان: محسن توکلی | ژانر: خانوادگی، کمدی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 27 آذر ماه 1398
مدت زمان: 88 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: حسین فرح بخش
خلاصه داستان: سه جوان امروزی بعد از رهایی از زندان و در مسیر تحقق رویاهایشان، با اتفاقاتی غیرمنتظره روبرو می‌شوند…
بازیگران: اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، یوسف تیموری،
ویژه نامه:
- تقدیم به محضر مادر سادات/ دهه ولایت/ ویژه نامه چندرسانه ای «این هشت روز»
- ویژه نامه چندرسانه ای «امیر نور»
- در آستانه دهه ولایت/ بسته ویژه «از سبوی غدیر»/ امامت حضرت علی در روایات اهل سنت
- بسته مطالعه پیرامون «ولایت» و پاسخی به مخالفین+ وحدت رمز پیروزی
- جلوه هایی از وحدت اسلامی در کلام امام صادق (علیه السلام)
- ویژه نامه چند رسانه ای «وطن توحیدی»
- دارالبواری های معاصر را بهتر بشناسیم!
- پرونده ویژه: «شاخ شیطان»
- تشیّع ؛ اسلام سَلَف
   الماجد(بزرگوار)  =48                  الواحد(یکتا)=19                                 الاحد(یگانه)=13 
   الصمد(بی نیاز)  =134                 القادر(توانا)=305                  العدل(بی نهایت عادل)=114
البصیر(آگاه ترین )  =812      الحلیم(بسیار بردبار)=88ا    ا للطیف(آنکه بر بندگانش لطف دارد)=129
العظیم(بی انتها)  =1020  الشکور(بسیار سپاسگزار)=526                     العلی(بلند مرتبه)=110
الکبیر(بزرگ ترین)   =232             الحفیظ(نگهدارنده)=998              المقیت(خوراک دهن
داستان فیلم
نغمه و روژین مادرانی از طبقه متوسط جامعه هستند و باشگاه بدنسازی دارند. این دو چشم و هم چشمی زیادی در زمینه های پوشش و اتومبیل و تلفن همراه و .. با هم دارند و دیاکو پسر نغمه و رایکا پسر روژین هر دو در یک مدرسه درس میخوانند که از سطح ضعیفی برخوردار هستند. امیرعلی یکی دیگر از دانش آموزان درسخوان همان مدرسه است. او وقتی چشم و هم چشمی مادران همکلاسی های خود را می بیند پیشنهادی به مدیر مدرسه مى دهد...

درباره فیلم هشتگ
فیلم در سال 1395 ساخته ش
منبع:کانال رهنما
سریال بدی نبود

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

باسمه تعالیچلچراغقصیده ۱۳تکیه بر دنیامکن تکیه بر عقل تنها بشرشود موجب کبر و اندوه و شراگرعقل تنها شود رهنمانبینی تو حق را ورای بصرچه تدبیر ها می کنی در امورنهایت دچار خطایی دگرچو اجرا شود،طرح و برنامه اتببینی نقایص، شود جلوه گردلیلش بود نقص عقل و خردبود شخص کامل، قوی و قدرپیمبر بود عقل و آن هادی استشود چیره بر مشکلات و خطرهدایت کند این جهان را ولیبه اذن خداوند آید ظفرشود موجب خسر هر آدمیهر آن کس کند تکیه برمال و زربه مقصد رسد هر که دارد خ
دانلود آهنگ هویار یادت بمونه
همین حالا دانلود کنید و لذت ببرید از ♫ اهنگ میترسم از این که دوباره نم بارون بباره به نام یادت بمونه با صدای هویار به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه موزیک من♫
شعر و ملودی : هادی زینتی | تنظیم قطعه : محمدرضا رهنما
Download Old Music BY : Hooyar | Yadet Bemoone With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ یادت بمونه هویار
ادامه مطلب

باسمه تعالیچلچراغقصیده ۱۳تکیه بر دنیا
مکن تکیه بر عقل تنها بشرشود موجب کبر و اندوه و شر
اگرعقل تنها شود رهنمانبینی تو حق را ورای بصر
چه تدبیر ها می کنی در امورنهایت دچار خطایی دگر
چو اجرا شود،طرح و برنامه اتببینی نقایص، شود جلوه گر
دلیلش بود نقص عقل و خردبود شخص کامل، قوی و قدر
پیمبر بود عقل و آن هادی استشوی چیره بر مشکلات و خطر
هدایت کند این جهان را ولیبه اذن خدا می شود هر ظفر
شود موجب خسر هر آدمیهر آن کس کند تکیه برمال و زر
به مقصد رسد هر

یکی از اصول مهم حسابداری تعهدی اصل تطابق هزینه با درآمد یا همان اصل تطابق است که این اصل بیانگر این است که تمام هزینه‌ها باید بدون در نظر گرفتن زمان پرداخت در دوره‌ای که رخ داده، ثبت شود بر خلاف حسابداری نقدی که در آن هزینه در زمان پرداخت آن ثبت می‌ گردد. چنانچه نتوانیم رابطه‌ای بین بهای تمام شده کالاهای مصرف شده و درآمد موسسه  تجاری یافت، چنین هزینه‌هایی را در همان دوره‌ای که مصرف شده‌اند، ثبت می‌شود. به این ترتیب پیش پرداخت هزینه (ما
باسمه تعالیچلچراغقصیده ۱۳تکیه بر دنیا
مکن تکیه بر عقل تنها،  بشرشود موجب کبر و اندوه و شر
اگرعقل تنها شود رهنمانبینی تو حق را ورای بصر
چه تدبیر ها می کنی در امور
نهایت دچار خطایی دگر
چو اجرا شود،طرح و برنامه اتببینی نقایص، شود جلوه گر
دلیلش بود نقص عقل و خردنیاز بشر بر خدا باشد و او قدر
پیمبر بود عقل و آن هادی استشوی چیره بر مشکلات و خطر
هدایت کند این جهان را ولیبه اذن خدا می شود هر ظفر
شود موجب خسر هر آدمیاگر تکیه گاهش به اموال و زر
به مقصد رس
دانلود آلبوم ئی‌پی (چندآهنگه) وان مور دی از بابک رهنما. این آلبوم شامل 5 تا از بهترین ریمیکس های آهنگ بین المللی وان مور دی (روزی دیگر) از بابک رهنمای عزیز هستش که توسط آرمین ون بورن ساپورت شده. و امروز برای شما دوستداران بابک در وبلاگ ما بصورت کاملا رایگان قرار داده شده. برای دریافت هر ترک روی اسم اون در همین صفحه فقط باید کیلیک کنید.
1
(One More Day (Trance Mix
2
(One More Day (House Mix
3
(One More Day (House Mix Extended
4
(One More Day (House Mix Dub
5
(One More Day (Trance Mix Dub
از جورِ چرخِ کج‌رَوِش، وز دستِ بختِ

واژگون
دارم دل و چشمی عجب؛ این جایِ غم، آن جویِ خون
دوش از تصادف، شیخ و من، بودیم در یک انجمن

کردیم از هر در سخن؛ او از جِنان، من از جُنون
از اشکِ خونین دل‌خوش ام، وز آهِ دل منّت‌کش ام
دایم در آب-و-آتش ام؛ هم از برون، هم از درون
می‌دید اگر خسرو چو من، رُخسارِ آن شیرین‌دهن،
می‌کنْد هم‌چو کوه‌کن، با نوکِ مژگان، بیستون
در این طریقِ پُرخطر، گم گشته خضرِ راهبر
اِی دل، تو چون سازی دگر، بی‌رهنما، بی‌ره
دانلود آهنگ ایهام سلطان قلب من
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی سلطان قلب من از گروه‌ ایهام با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین از سایت رادیو جوان 
گیتار: بهنام رهنما | خوانندگان: زانیار خسروی و مازیار لشنی | سبک آهنگ: دلتنگی، عاشقانه و احساسی | طراحی کاور: علی قاضی زاده | میکس و مسترینگ: سیروان خسروی | تهیه کننده، تنظیم و آهنگساز: زانیار خسروی | ترانه سرا: هادی زینتی
دانلود آهنگ سلطان قلب من گ
code {
font-family: "Courier New", Courier, monospace;
font-weight: bold;
direction: rtl;
background: 0;
padding: 0;
}

از جورِ چرخِ کج‌رَوِش، وز دستِ بختِ
واژگون
دارم دل و چشمی عجب؛ این جایِ غم، آن جویِ خون
دوش از تصادف، شیخ و من، بودیم در یک انجمن

کردیم از هر در سخن؛ او از جِنان، من از جُنون
از اشکِ خونین دل‌خوش ام، وز آهِ دل منّت‌کش ام
دایم در آب-و-آتش ام؛ هم از برون، هم از درون
می‌دید اگر خسرو چو من، رُخسارِ آن شیرین‌دهن،
می‌کنْد هم‌چو کوه‌کن، با نوکِ مژگان، بیستون
در این طریقِ
فیلم ایکس لارج,دانلود فیلم ایکس لارج با کیفیت عالی و لینک مستقیم,
دانلود فیلم ایکس لارج با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی ایکس لارج با کیفیت عالی 1080p
در حال اکران در سینماهای کشور
دانلود فیلم ایکس لارج
گروه فیلم : کمدی
سال تولید : 1397
کارگردان : محسن توکلی
بازیگران: اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سحر قریشی،
میرطاهر مظلومی، یوسف تیموری،علی صادقی، رضا ناجی،علیرضا قادری، محمدرضا
رهبری، هاوار قاسمی،احمد ایراندوست، مختار سائقی، سحر نظام دوست،
باسمه تعالیسردار دلهاحاج قاسم سلیمانیدریغا اسوه ای ایثارمان رفت    ز دنیا محرم اسرارمان رفتشفیق و رهنما در عرصه ها بود بهین استاد خوش گفتارمان رفتمرامش در خور صد افرین​ بود              چو گل در جمع یاران بهترین بودصبور و با صفا و با کرامت            دوای درد دلهای غمین بودگل بی خار گلزار محبت           به حق سر چشمه ی انوار رافتبه هر سختی بود آرامش  ​جان     چو باران بهاری با طراوت ز جان شیدای آل مصطفی بود   امیری بی ریا در جبهه ها
باسمه تعالیسردار دلهاحاج قاسم سلیمانیدریغا اسوه ای ایثارمان رفت    ز دنیا محرم اسرارمان رفتشفیق و رهنما در عرصه ها بود بهین استاد خوش گفتارمان رفتمرامش در خور صد افرین​ بود              چو گل در جمع یاران بهترین بودصبور و با صفا و با کرامت            دوای درد دلهای غمین بودگل بی خار گلزار محبت           به حق سر چشمه ی انوار رافتبه هر سختی بود آرامش  ​جان     چو باران بهاری با طراوت ز جان شیدای آل مصطفی بود   امیری بی ریا در جبهه ها
فیلم ایکس لارج,دانلود فیلم ایکس لارج با کیفیت عالی و لینک مستقیم,
دانلود فیلم ایرانی ایکس لارج با کیفیت عالی 1080p
در حال اکران در سینماهای کشور
دانلود فیلم ایکس لارج
گروه فیلم : کمدی
کارگردان : محسن توکلی
بازیگران: اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سحر قریشی،
میرطاهر مظلومی، یوسف تیموری،علی صادقی، رضا ناجی،علیرضا قادری، محمدرضا
رهبری، هاوار قاسمی،احمد ایراندوست، مختار سائقی، سحر نظام دوست،
دانلود فیلم اژدر با لینک مستقیم
فیلم ایرانی اژدر با کیفیت عالی
اکران در سینماهای سراسر کشور
دانلود فیلم اژدر
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : اژدر
 گروه فیلم: کمدی
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : رضا سبحانی
نویسنده : رضا سبحانی
کارگردان : رضا سبحانی
بازیگران : لوون هفتوان, بهاره رهنما, میرطاهر مظلومی, علی انصاریان, نعیمه نظام دوست, شهره لرستانی, نادر سلیمانی, نصرالله رادش, محمد شیری, یوسف صیادی, آرش نوروزی, رضا
دانلود فیلم اژدر
مشخصات فیلم
بازیگران : لوون هفتوان, بهاره رهنما, میرطاهر مظلومی, علی انصاریان, نعیمه نظام دوست, شهره لرستانی, نادر سلیمانی, نصرالله رادش, محمد شیری, یوسف صیادی, آرش نوروزی, رضا
دانلود فیلم اژدر
مشخصات فیلم
دانلود فیلم اژدر
مشخصات فیلم
از پرده سینما تا شیشه ادکلنعلاوه بر چهره‌های سینمای ایران در بازار عطر می‌توان محصولاتی با نام سرشناس‌ترین چهره‌های روز دنیا پیدا کرد که نشان می‌دهد این روش نامگذاری و بازاریابی عطر در اصل مربوط به کشور های خارجی‌ بوده و سلبریتی‌های ایرانی نیز تمایل دارند تا گاهی هم که شده به این بهانه میزان شهرت و محبوبیت‌شان را محک بزنند! عطر لیلا حاتمی مدت زیادی است که در قفسه فروشگاه‌های عطرفروشی خودنمایی می‌کند. تعداد زیادی از مردم همواره با کن
دانلود سریال سرگذشت با لینک مستقیم
سریال ایرانی سرگذشت با کیفیت عالی
قسمت 2 قرار گرفت
دانلود سریال سرگذشت
مشخصات سریال
منتشر کننده : یوز دی ال
نام سریال : سرگذشت
گروه فیلم : اجتماعی
محصول سال : 1398
تعداد قسمت ها : 35
تهیه کننده : بهروز مفید
کارگردان : جمال سید حاتمی
بازیگران : نازنین فراهانی، سیما تیرانداز، رابعه مدنی، بهاره رهنما، ناصر هاشمی، بیژن بنفشه خواه، شهره لرستانی، محمد شیری، حسین محب اهری، علیرضا جعفری، مریم بو
قسمت 2 قرار گرفت
دانلود سریال سرگذشت
مشخصات سریال
بازیگران : نازنین فراهانی، سیما تیرانداز، رابعه مدنی، بهاره رهنما، ناصر هاشمی، بیژن بنفشه خواه، شهره لرستانی، محمد شیری، حسین محب اهری، علیرضا جعفری، مریم بو
قسمت 2 قرار گرفت
دانلود سریال سرگذشت
مشخصات سریال
قسمت 2 قرار گرفت
دانلود سریال سرگذشت
مشخصات سریال
دانلود رایگان فیلم ایرانی x large با کیفیت عالی
پخش چهارشنبه 27 آذر از یوز دی ال
دانلود فیلم ایکس لارج
مشخصات فیلم
نام فیلم : ایکس لارج
تهیه کننده : حسین فرح بخش
کارگردان : محسن توکلی
بازیگران : اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سحر قریشی، میرطاهر مظلومی، یوسف تیموری،علی صادقی، رضا ناجی،علیرضا قادری، محمدرضا رهبری، هاوار قاسمی،احمد ا
دانلود فیلم ایکس لارج
مشخصات فیلم
بازیگران : اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سحر قریشی، میرطاهر مظلومی، یوسف تیموری،علی صادقی، رضا ناجی،علیرضا قادری، محمدرضا رهبری، هاوار قاسمی،احمد ا
دانلود آهنگ رضا ملک زاده با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده با من چه کردی با صدای رضا ملک زاده از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک : هادی زینتی, تنظیم : محمدرضا رهنما, میکس و مستر : آرش پاکزاد
Download Music Reza Malekzadeh – Ba Man Ceh Kardi

اثر دیگر رضا ملک زاده را می توانید هم اکنون با کیفیت بالا از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
این اثر، با من چه کردی نام دارد که ب
دانلود فیلم ایکس لارج
مشخصات فیلم
دانلود فیلم ایکس لارج
مشخصات فیلم
اعضای باشگاه هواداران جانگ کئون سوک" کری جی" و بازیگر "یو این نا"هر کدام (سی میلیون وون) برای کمک به کودکان آسیب دیده شنوایی اهدا کردند. در تاریخ پنجم سپتامبر، سازمان اجتماعی ولفر لاو اسنیل اعلام کرد که اخیرا یو این نا مبلغی را وقف کرده و گفته امیدوارم این مبلغ نا چیز،کمکی برای آن افراد باشد. پس از کمک سال گذشته، فنهای جانگ کئون سوک،سی میلیون وون دیگر را اهدا کرد. "کری جی" پنج میلیون وون در 2015، 10 میلیون وون در 2016 و 2017 و سی میلیون وون در سال گذشته
دانلود رایگان فیلم هشتگ با کیفیت عالی 1080p
دانلود فیلم سینمایی هشتگ (کامل و رایگان) | فیلم کمدی
دانلود فیلم هشتگ با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی هشتگ با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم هشتگ
گروه فیلم : اجتماعی – کمدی
کارگردان : رحیم بهبودی فر
بازیگران: نیوشا ضیغمی, بهاره رهنما, بیژن بنفشه خواه,
حدیث فولادوند, محمدعلی کیانی, مهرداد فلاحتگر, ارسلان قاسمی, امید
روحانی, محسن ملکی, جواد هاشمی, امیرعلی نیازی, محمدمه
دانلود آهنگ رضا ملک زاده چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده چشمان وحشی با صدای رضا ملک زاده از جوان ریمیکس
ترانه و ملودی : هادی زینتی, موزیک : سهیل جامی, تنظیم : محمدرضا رهنما, میکس و مستر : محمد فلاحی
Download Music Reza Malekzadeh – Cheshmane Vahshi

اثر دیگر رضا ملک زاده را می توانید هم اکنون با کیفیت بالا از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
این اثر، چشمان وحشی نام
نام اثر: ماموریت غیر ممکن
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: کمدی | اجتماعی
کارگردان: یعقوب غفاری
نویسنده : اباریس تنظیفی
تهییه کننده : محمود فلاح
با هنرنمایی: پژمان بازغی , محمدرضا شریفی‌ نیا , امیرعباس  گلاب , مهران رجبی , حامد همایون , جمشید هاشم پور , رضا یزدانی
سال تولید: 1396
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 79 دقیقه
درباره فیلم ماموریت غیر ممکن :
ماموریت غیر ممکن فیلمی کمدی به کارگردانی یعقوب
خرید و فروش طلا
فروش طلا بدون مالیات و اجرت کارگاه 
همین الان با شماره 09398656928 بامن تماس بگیرید 
خلیل رهنما فلاورجانی  - گالری شهاب 
آدرس : اصفهان - فلاورجان
         خیابان طالقانی 
         بازارچه طلا 
         گالری شهاب 

دانلود آهنگ رضا ملک زاده آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده آتش پاره با صدای رضا ملک زاده از جوان ریمیکس
ترانه و موزیک : هادی زینتی, تنظیم : محمدرضا رهنما
Download Music Reza Malekzadeh – Atash Pareh

این اثر، آتش پاره نام دارد که در تارین ۲۲ دی منتشر شد.
ترانه و موزیک این اثر
قسمت نهم اضافه شد
نام اثر: سریال ساخت ایران 2
کیفیت:  HD 720p
محصول: ایران 
موضوع: کمدی | اجتماعی
کارگردانان: محمدحسین لطیفی
با هنرنمایی: امین حیایی,محمدرضا گلزار,فرهاد اصلانی,بهنام تشکر,پاملا الکیک,پیر داغر,گوهر خیراندیش,الیکا عبدالرزاقی,بهاره رهنما,محمدمهدی فخرالدین,ماری ترز
زبان: فارسی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
سال تولید: 1390 – 1396
تاریخ انتشار: 1390
خلاصه داستان:
قسمت 18 : جواهرات توسط محسن سرقت شده است . غلام و جمشید متوجه می شوند که

پژمان جمشیدی و سریال پژمانپژمان , اسمی است که‌این روز ها یه خرده کمتر از محمدجواد دقیق و خیلی بیشتر از هر نام دیگری می‌شنویم . نیز طرف داران فوتبال و نیز علاقه‌مندان فیلم و سریال , این ایام فصل مشترک علایق‌شان شده پژمان . خب اما در مجموعه ملی فوتبال پژمان منتظری مهره موثری است , در استقلال پژمان نوری همان‌قدر چغربازی در می‌آورَد که در پرسپولیس و ملوان , در سینما نیز پژمان بازغی بالاخره برای خودش کسی است . ولی معروف‌ت
دانلود فیلم ایرانی ماموریت غیر ممکن با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی ماموریت غیر ممکن با کیفیت عالی : فیلم جذاب و دیدنی به کارگردانی یعقوب غفاری در موضوع کمدی و اجتماعی محصول 1397 ایران با لینک مستقیم و کیفیت فوق العاده بالا را می توانید از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : یعقوب غفاری
موضوع : کمدی ، اجتماعی
محصول : ایران
سال انتشار : 1398
بازیگران فیلم عبارتند از : علی اوجی • پادینا رهنما • سارا خویینی‌ها • مهر
بله.فکر میکنند رسالت ما گمراه کردن پسران سر _همیشه_ به مهر آنهاست.درست هم فکر میکنند.خود من توی تمام مهمانی ها زیرلباس شبم کیسه‌ای دارم،سر زن ها که به ماسک لیمو گرم شد و آن طرف کارشناسان جم‌تی‌وی مسائل خاوردور را خوب تشریح کردند، عشوه‌ای می‌آیم و قلب شوهران و دوست‌پسران چشم قشنگشان را از سینه بیرون میکشم و تو کیسه میکنم و از در پشتی فرار میکنم.توی گوشی‌م به پسر‌ها مسیج میدهم برویم پارک‌لاله دو تا آب انار بخوریم؟پسران پاک و معصوم را گمرا
برای کنترل کامل و مدیریت بهتر دستگاه ها و سنسورهای خانه هوشمند و انجام تنظیمات و بهره مندی کامل از مزایای خانه هوشمند، شما نیاز به یک مرکز کنترل همه کاره به عنوان مغز متفکر خانه هوشمند خود دارید.
شرکت فیبارو با تولید دو مدل مرکز کنترل مرکزی خانه هوشمند با نام های Home center 2  و Home center lite  کار شما را راحت کرده است.
در ادامه با شرکت خانه هوشمند رهنما فردا نمایندگی محصولات فیبارو در ایران همراه باشید تا به معرفی این دو دستگاه قدرتمند و جذاب بپ
دانلود فیلم ایرانی ماموریت غیر ممکن با لینک مستقیم
دانلود فیلم ماموریت غیر ممکن : فیلم جذاب و دیدنی به کارگردانی یعقوب غفاری در موضوع کمدی و اجتماعی محصول 1397 ایران با لینک مستقیم و کیفیت فوق العاده بالا را می توانید از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : یعقوب غفاری
موضوع : کمدی ، اجتماعی
محصول : ایران
سال انتشار : 1398
بازیگران فیلم عبارتند از : علی اوجی • پادینا رهنما • سارا خویینی‌ها • مهران رجبی • نسرین نصرت
گمانه زنی های جدید درباره بازیگر نقش مقابل لی مین هو در سریال جدیدش
دوستان این ها حدسیات است چون منبع رسمی اعلام نشده فعلا مینوزی ها از این انتخاب ناراضی هستند و انتظار داشتند کاراکتر خانم بازیگر بهتری میشد احتمال داره بازیگر نقش مقابل لی مین هو/// خانم کیم گو ایونه Kim Go-eun بازیگر سریال گابلین و پنیر در تله باشد... فعلا هیچ چیز مشخص نیست پس صبر کنید....... پ.ن :کاش مین یانگ میشد البته نظر شخصی من است......
منبع : رهنما
دانلود فیلم هشتگ با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی هشتگ با کیفیت عالی ۱۰۸۰p
لینک دانلود قرار گرفت

ژانر فیلم :  اجتماعی – کمدی
زبان فیلم :
سال انتشار : 1397
محصول کشور : ایران
کیفیت : 480.720.1080p
بازیگران : نیوشا ضیغمی, بهاره رهنما,
بیژن بنفشه خواه, حدیث فولادوند, محمدعلی کیانی, مهرداد فلاحتگر, ارسلان
قاسمی, امید روحانی, محسن ملکی, جواد هاشمی, امیرعلی نیازی, محمدمهدی
احمدی, آرتین پش
گمانه زنی های جدید درباره بازیگر نقش مقابل لی مین هو در سریال جدیدش( تایید شده وقت نداشتم اپدیت کنم همین خانم )
دوستان این ها حدسیات است چون منبع رسمی اعلام نشده فعلا مینوزی ها از این انتخاب ناراضی هستند و انتظار داشتند کاراکتر خانم بازیگر بهتری میشد احتمال داره بازیگر نقش مقابل لی مین هو/// خانم کیم گو ایونه Kim Go-eun بازیگر سریال گابلین و پنیر در تله باشد... فعلا هیچ چیز مشخص نیست پس صبر کنید....... پ.ن :کاش مین یانگ میشد البته نظر شخصی من است......
من
دانلود فیلم هشتگ
دانلود فیلم ایرانی هشتگ با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم هشتگ را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
نویسنده : رحیم بهبودی فر
تهیه کننده : محمدعلی کیانی , مقصود جباری
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : ۷۸ دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران : نیوشا
ضیغمی , بهاره رهنما , بیژن بنفشه خواه , حدیث فولادوند , محمدعلی کیانی ,
مهرداد فلاحتگر , ارسلان قاسمی , امید روحانی , م
امیرالمومنین علی علیه السلام

ز خورشید گردون فراتر منم من
که خاک کف پای حیدر منم من

سزد گر ملک لب گشاید به مدحم
که مداح مولای قنبر منم من

علی (ع) آن که گر پرسی از وی که هستی
بگوید که ساقی کوثر منم من

نگهبان دین دست حق روح قرآن
رسول خدا را برادر منم من

مسیحا شود زنده با یک نگاهم
که جان عزیز پیمبر (ص) منم من

به دریای طوفانی دهر کشتی
به کشتی توحید لنگر منم من

به پیغمبران رهنما در بلاها
به ختم رسل یار و یاور منم من

چه بالاتر از این چه نیکوت
یا احمد(ص) و یا مصطفی یا رحمه
للعالمین
ای مومنین را مقتدا یا رحمه للعالمین
ای منجی اهل جهان، ای سربلند
از امتحان
اهل جهان را رهنما یا رحمه للعالمین
ای رهنمای رهبران،ای خاتم
پیغمبران
خاک قدومت توتیا،یا رحمه للعالمین
ای عاقلان دیوانه ات،مست از می
و پیمانه ات
ای شافع روز جزا، یا رحمه للعالمین
اسلام تو آئین عشق،قران تو
تضمین عشق
روح خدا وقت دعا، یا رحمه للعالمین
ای خاتم پیغمبران،ای زینت هفت
آسمان
ای نقش لبخند خدا، یا رحمه للعالمین
ای کل عقل و
یا احمد(ص) و یا مصطفی یا رحمه
للعالمین
ای مومنین را مقتدا یا رحمه للعالمین

ای منجی اهل جهان، ای سربلند
از امتحان
اهل جهان را رهنما یا رحمه للعالمین

ای رهنمای رهبران،ای خاتم
پیغمبران
خاک قدومت توتیا،یا رحمه للعالمین

ای عاقلان دیوانه ات،مست از می
و پیمانه ات
ای شافع روز جزا، یا رحمه للعالمین

اسلام تو آئین عشق،قران تو
تضمین عشق
روح خدا وقت دعا، یا رحمه للعالمین

ای خاتم پیغمبران،ای زینت هفت
آسمان
ای نقش لبخند خدا، یا رحمه للعالمین

ای کل عق
دانلود فیلم خوب بد جلف
دانلود فیلم ایرانی خوب بد جلف با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم خوب بد جلف را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : پیمان قاسم خانی
نویسنده : پیمان قاسم خانی
تهیه کننده : محسن چگینی , عبدالله اسکندری
ژانر : کمدی / اجتماعی
مدت زمان فیلم : ۱۰۷ دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران
: حمید فرخ نژاد , پژمان جمشیدی , سام درخشانی , ویشکا آسایش , مانی حقیقی
, نسیم ادبی , نیوشا ضیغمی , آز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها